Sziasztok Csacska-fanok!
Az Rtl klub, mint mr tudjtok elkezdte vetteni a Csacska Angyal 2 sorozatt! Minden htkznap 15:30-tl tudjtok kvetni a sorozat jabb s egyre bonyolod szlait! J szrakozst!
A szerk.
Flor --> [email protected]
Franco --> [email protected]
Bata --> [email protected]
Roberta --> [email protected]
Facha --> [email protected]
Nico --> [email protected]
Tomas --> [email protected]
Lcci ne msoljatok inkbb rjatok mailt! (tuti h majdnem mindent megengedek de eltte szoljatok!) Elre is ksznm!Cmem:
[email protected]
Hrlevl