Az Rtl klub, mint mr tudjtok elkezdte vetteni a Csacska Angyal 2 sorozatt! Minden htkznap 15:30-tl tudjtok kvetni a sorozat jabb s egyre bonyolod szlait! J szrakozst!
Flor!
Fede miatt is, meg sok j tulajdonsga van, meg egypkpnt is!
2005.07.16. 19:10
2005.07.15. 18:11
MAIA
Flor
2005.07.14. 21:58
N fede brbe!!
s flor brbe
2005.07.14. 14:58
Flor brbe bjnk vagy pedig Maia brbe Paz brbe is szvesen lnk mindenki brbe kiv. delfina, malala,+ az regebb emeberek brbe nem bjnk
:D
2005.07.13. 14:32
FLOR!!!
2005.07.13. 08:38
FLOR FRANCO
2005.07.11. 20:06
Flor : FRANCO, na j, azrt Fede se rossz!!
Maia: Szerintem a legszebb lny a soriban, meg persze ottvan Tuti
2005.07.11. 20:06
Flor : FRANCO, na j, azrt Fede se rossz!!
Maia: Szerintem a legszebb lny a soriban, meg persze ottvan Tuti
2005.07.11. 12:33
Szeretne valaki velem 1 TortallySpies-Szletett kmek-es gportalos oldalt csinlni?
Hogyha igen akkor a [email protected] emil cmen tudtok jelentkezni jelige: JElentkezem
2005.07.11. 11:12
Delfna mert szp n.
2005.07.10. 12:05
N FLOR FRANKO MEG FEDE MIATT MAYA MERT TUTI S OLIVIA MERT TK SZP
2005.07.09. 18:34
n Flor helybe lennk:Franco miatt!
Paloma helybe:azrt mert rdekes lenne vakot jtszani!
Paz helybe:Martin miatt!
Ez kirly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2005.07.09. 00:07
Maia helybe Tuti miatt,no meg amgy is!
2005.07.08. 20:39
Florencia (Franco s Fede miatt!!!)
2005.07.08. 20:24
Flor Franco miatt!!
2005.07.08. 19:21
Floricienta !!!
2005.07.08. 11:36
Termszetesen Flor brbe bjnkFrancomiatt!!!!!:P
2005.07.08. 10:59
FLORENCIA
Fede s Franco miatt
2005.07.08. 06:36
Florba Fede miatt.
Maiaba Matute miatt.
Nataba mert szp az arca s mert cskolozott Francoval.